Poduszki, pierniki i całe to szaleństwo!

Poduszki, pierniki i całe to szaleństwo!

Czy szaleństwo świąteczne ogarnia prawie wszystkich czy zdecydowanie wszystkich? Oczywiście pomijam sklepy, w których przez dwa miesiące mamy Święta. W moim domu często już w listopadzie lepiłam pierwszą partię pierogów. Oczywiście mroziłam je potem. Co do pierników, w tym roku pierwsze dwie partie już za nami. Jak co roku te pierniki przeznaczone są na „straty”. Wiadomo, że nie doczekają Świąt. Będą pożarte szybciej niż się zorientuję. W ogóle z piernikami jest tak, że osładzają nam świąteczne przygotowania, porządki, dekorowanie domu i wizyty u przyjaciół. Pieczemy je wspólnie z dzieciakami, sami robimy też przyprawę do pierników. Zawsze robię jej więcej i dzielę się nią z innymi.

Piszę o piernikach, a chciałam o prezentach. Macie już pomysły? Te emocje związane z wybieraniem upominków, te kolejki przy kasach, ci kurierzy, którzy tworzą korki 23 grudnia w na drogach… Oczywiście co roku obiecuję sobie, że za prezenty zabiorę się dużo wcześniej. W tym roku udało mi się. No dobra – częściowo. Ale jednak.

Nasze pomysły na prezenty.

Gdy będziecie przeglądać nasze pomysły na prezenty dla Waszych bliskich, pomyślcie o tym, że w naszym sklepie znajdziecie szereg pomysłów na prezent dla każdego. I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga – bez różnicy, czy to portfel z ochroną rfid, poduszka podróżna, czy opaska na oczy – to są produkty, których można używać nie tylko podczas wyjazdów turystycznych. Nasze produkty są uniwersalne i do używania na co dzień. Wystarczy, że będziemy o tym pamiętać. Pisałam już o tym RFID.

Myślę jednak, że pomysłów na wykorzystanie poduszek, portfeli czy składanych toreb będziecie mieli dużo więcej niż my. Na przykład plecak składany sprawdza się doskonale podczas codziennych zakupów. Pomyśleliście o tym? Plecaki po złożeniu są niewielkich rozmiarów, mieszczą się w torebce. I mają przepiękne kolory – niebieski, czarny i różowy.

Pisząc tekst o prezentach od Travelblue nie mogę zapomnieć o poduszkach podróżnych. Jest to niewątpliwie wspaniała propozycja na cudowny prezent. Poduszki idealnie pasują dla każdego. I naprawdę służą nie tylko podczas podróży. Korzystajmy z nich jadąc pociągiem, oglądając film, czy po prostu czytając książkę. Poduszki otulają szyję i są tak wspaniale milusie, że gwarantuję Wam, iż jako prezent będzie to strzał w dziesiątkę. Naszym dzieciom, których główki cierpną podczas jazdy samochodem poduszki Travelblue też się spodobają. Nie ruszą się już nigdzie bez nich.

„Poduszka jako prezent.

Nasz klient kupił poduszkę swojej babci – poduszkę taką, jak moja ulubiona tylko w kolorze lawendowym. Babcia jest chora na zanik mięśni i poduszka znacznie ułatwia jej funkcjonowanie. Gdy jego mama i teściowa zobaczyły, jak poduszka fantastycznie się sprawdza i to wcale nie w podróży od razu poprosiły o takie same. Miał z głowy świąteczne prezenty. Nie wiem jeszcze co na to ojciec i teść ?”

To fragment tekstu z naszego bloga. Jeśli chcesz przeczytać cały artykuł zapraszam tutaj https://travelblue.pl/poduszka-podrozna/

 

Myśląc o prezentach Travelblue dla bliskich – rodziny i przyjaciół możecie połączyć danie im zarówno bezpieczeństwa – kłódki z TSA, pasek na pieniądze czy portfel rfid, jak i komfortu – poduszki podróżne, czy maski na oczy. Wybierajcie i cieszcie się tak, jak my. Dawanie prezentów to wielka radość!

Wspaniałych Świąt!

 

Dodaj komentarz

Scroll to top